Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemkörnyék áplóból mennyit...

A szemkörnyék áplóból mennyit kell felkenni a szemkörnyék alá? Mert nekem utána mindig "morzsolódik".

Figyelt kérdés
Vagy ezek a krémek be sem szívódnak, csak egy filmréteget képeznek és ezért darabosodnak? Elég drága gélt használok, de ennél is ezt tapasztaltam. Ha meg irtó keveset viszek fel belőle, akkor meg használnak -e egyáltalán?
2013. jan. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Niveát használok! Az beszívódik a bőrbe és rá van írva, hogy keveset kell használni. Szerintem be kell szívódnia.
2013. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már néhány fajtát, de én egyiknél sem tapasztaltam, hogy filmréteget képezne.

Próbálhatod úgy hogy pár csepp vízzel masszírozod a szemkörnyékre, de az is jó ha olívaolajat használsz hozzá. Estére simán mehet így, reggelre beszívja.

A mennyiségnél pedig "állapotfüggő" hogy mennyit használsz. Annyit kell, amivel az egész szemkörnyékre kényelmesen jut, azt úgyis érzed kencélés közben hogy mennyire szívja be az első adagot. Ha beszívta akkor kenhetsz még.

2013. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabadna morzsolódnia. Nem járt le?
2013. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg morzsálódik, gél állagú és igaz, hogy beszívódik, de néhány óra elteltével amikor óvatosan körkörösen elkezdem maszírozni akkor szokott morzsásan lejönni, nem használok rá sokat, mert akkor teljesen lejönne az egész, csak 1-2 pici pöttyöt használok. És nem járt le, majd 2014-ben fog. Korábban Yves Rocher gélt használtam, annál is ugyan ez volt a helyzet, azért váltottam. Ti gél formulát használtok?, mert lehet, hogy ezzal van a baj, mert a Helia-D zsírosabb, annál ezt nem tapasztaltam.
2013. jan. 3. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vok,

Én nem gél állagút, hanem vagy krémet, vagy szérumot.

Mind a kettő beszívódik rendesen, a krémhez szoktam keverni vizet vagy olajat, a szérumot azt csak hagyom, mert elég tömör.

2013. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!