Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny bőrű vagyok ha nagy...

Érzékeny bőrű vagyok ha nagy hidegben kipirosodik az arcom? Mert nem mindenkinek látom, hogy piros lenne az orra, meg a két almácskája.

Figyelt kérdés
Vagy ez minek az oka, hogy az enyém meg piros?
2013. jan. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy iylet típusú a bőröd. Vagyis érzékeny bőrú avgy sulyosabb esteben rozáceás a bőröd. Menj el egy kozmetikushoz és tőle kérj krémet amik javtanak rajta. Az ilcsi termékeket nagyon ajánlom.
2013. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kifejezetten érzékeny bőröd lehet. Ez ellen nem sokat tudsz tenni, persze az alapozó mindenképp segíthet.

Nem szokott kiszáradni a bőröd?

2013. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kozmetikus még nem mondta, hogy száraz lenne a bőröm, de tény mindig tartalmasabb krémet használok, főleg e-vitaminosat, viszont azt mondta, hogy érzékeny, mert amikor nyomkod, akkor az egy picit meglátszik. Ha szappannal mosnám az arcom, akkor bizti húzodna tőle a bőröm.

A pirosság az orromon látszik és akkor amikor így mínuszok vannak, normál körülmények között teljesen szép, sárgás-fehéres tonúsú.

Rosacea nekem úgy tűnik, hogy az nem egészen időjáráshoz kötött, tehát melegben is látszik, az enyém meg csak mínuszban,ez gyerekkorom óta megvan, mindig kipirosodott az orrom, lehet egyébként a rosaceakezdeti fázisa? Az Ilcsi termékek tényleg jók,régen használtam is. Te melyiket ajánlod erre a problémára? Egyébként megszüntethető vagy azért ha kezelem egyszer el fog múlni?

2013. jan. 2. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elmúlni nem fog mivel ez egy bőrtípus. Sajnos kialakulhat belőle rozacea. pl CSIPKEBOGYÓ TERMÉKCSALÁD JÓ LEHET RÁ.
2013. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor bizti száraz és érzékeny bőrűek táborát erősítem :( Tegnap nézegettem a Bioderma család krémjeit, jókat írnak róla, kifejeztetten erre a problémára való is van közötte, csak azt nem tudom, hogy érzékeny vagy száraz bőrre valót vegyem. A csipkebogyósat is kipróbálom, mert az Ilcsi termékeket is szeretem, azok tényleg szupik. Egyébként ha gondosan ápolom, akkor azért idős koromra nem lesz nagyon "fonnyadt" a bőröm? Lehet ezzel a bőrproblémával is szép és fiatalos?
2013. jan. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!