Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerek vannak,...

Milyen módszerek vannak, amikkel TERMÉSZETESEN lehet hajat világosítani/szőkíteni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosáskor a samponnal keverj össze pár csepp FRISSEN FACSART citromlevet! :) Nekem bevált.
2013. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*persze a hatás csak 2-3 hét után várható
2013. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez akkor is jó, ha a hajamat már régen festettem? Olyan 6 hónappal ezelőtt.
2013. jan. 2. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lehetne, mindenki azt csinálná.
2013. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy öblítsd kamilla teával,mondjuk ez elvileg azoknál hat,akiknek alapból világosabb,szóval mondjuk egy sötétbarna hajon szerintem nem látszana.

Még a kurkumának van asszem vmi ilyesmi hatása,de nem tudom pontosan,nézz utána a google-ban.

Sok sikert,amúgy én is a természetes dolgokat szeretem,a hajamat is hennázom,bár azzal narancssárgás vagy vöröses hatást lehet elérni. Vagy indigóval (az is egy növény) l verve ilyen mahagóni barnás-feketés hatást lehet elérni,csak ez neked gondolom nem játszik,mert sötét.

2013. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*keverve ( bocsi,mobilról vagyok,azért az elgépelés)
2013. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jan. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!