Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kicsit meghíztam és az...

Okoska:) kérdése:

Egy kicsit meghíztam és az oldaéamon és a mellemen ilyen csíkok keletkeztek. Hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés
olyan terhes csík vagy mi. az oldalamon ebben a pillanatba vettem észre és nem erős viszont a mellemen már régóta ogt van és nem annyira halvány. Eddig nem igazán vettem figyelembe, de most hogy észre vettem az olalamat pánikba estem. Fogyni is biztosan fogok ezek után, mert ha ránézek egy kajára akkor eszembe jutnak a csíkjaim szóval ellent fogok tudni mondani monagamnak. Hogyan tüntethetném el? Valami házi praktika?

2013. jan. 3. 03:10
 1/4 A kérdező kommentje:
és a combjaim belső felén is vannak. légyszi segítsdetek, mert bepánikoltam.. :(
2013. jan. 3. 03:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz menj kezelésre,testtekercselés,masszázs javít rajta,de eltűnni már nem fog.
2013. jan. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Striának hívják. Sajnos eltüntetni nem lehet, de idővel halványodni fog.
2013. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a barátnőmtől hallottam (mind a ketten hasonló cipőben jártunk), aki a striáira kipróbálta a reconstriát. Én is elkezdtem használni és a striák többsége szépen kihalványodott, sok teljesen el is tűnt. Barátnőmnél is bevált én ajánlani tudom. Patikában kérdeztem, náluk éppen nem volt raktáron, de ajánlották, hogy keressek rá interneten. Én onnan rendeltem. Ajánlom tényleg használ próbáld ki nyugodtan olcsóbb, mint a mindenféle hiper-szuper kezelés. :)
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!