Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajfesték hasnálata...

Colour B4 hajfesték hasnálata közben nem kell sampont/balzsamot használni?

Figyelt kérdés
Elolvastam már 3szor is de úgy értelmeztem hogy nem kell samponnal meg balzsammal mosni. Aki használ már ilyet kérem írja meg!!!! Meg úgy hallottam hogy büdös!
2013. jan. 3. 22:40
 1/5 mmano88 ***** válasza:

Nagyon büdös! :D

És közben nem kell használni, utána kell samponnal kimosni, és balzsamot rárakni. De van hozzá ha jól emlékszem a 3 számú üvegcse,, az valami balzsam féle, csak ugyan olyan büdös. :D Szóval én még az után is tettem balzsamot, hogy ne legyen olyan büdös.

2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közben sikerült találnom erről egy véleményt nem használt sem sampont sem balzsamot. Neked sikerült leszedni vele a festett színt?
2013. jan. 3. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sikerült a többször festett csokoládébarnát majdnem középszőkére leszedni, kicsit sötétebb lett az eredetinél de ez is több mint amit vártam tőle :)

egyáltalán nem roncsolta a hajam, 1-2 kisebb helyen foltos lett ugyan, pedig én mindent csinálok amit a leírásban írtak hogy nem használ ha: volt szőkítve előtte (az enyém 4szer is), ha vasalod (én minden nap vasalom).

szóval ne aggódj jó lesz :)

és én mondjuk samponnal mostam ki és a végén tettem rá balzsamot mert egy szénaboglya lett a fejem és nem tudtam kifésülni

21/l

2013. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ma este fogom megycsinálni úgyhogy most megint bizakodobb lettem hogy talán sikerülni fog az utolsó válaszolónak köszönhetően :) Én mondjuk hajmosás után vasalom a hajam ami 3 naponta van és mielőtt fekete lettem volna én is szőkitettem a hajam rendesen. Az sem baj ha nem az eredi színemet adja vissza csak világosabb lenne.
2013. jan. 4. 15:44
 5/5 mmano88 ***** válasza:

Első vagyok.

Én a festett (szőkített) középszőke hajamat festettem be vörössel, és utána ezzel a Colour B4-el, és leszedte a vöröset. Olyasmi lett a hajam mint a vörös festés előtt. :) Balzsamot szerintem használj rá utána, mert az kicsit tompít a szagán. :D Egyébként én a 2. hajmosásig éreztem még a szagát ígyis a hajamon.

Ja, és 2 napra rá befestettem újra, egy szép középszőkével a lenövésem miatt, és semmi baja nem lett a hajamnak, és a szín sem ütött el a dobozon lévőtől.

2013. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!