Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a ricinusolajat nem feltétl...

Ha a ricinusolajat nem feltétlenül hajnövesztésre, hanem csak arra szeretném használni hogy szép fényes legyen a hajam, elég ha a hajam alsó részére kenek belőle, és rajta hagyom pár órát? Amúgy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 23:13
 1/7 anonim válasza:
63%

pár száz forint( 2-300ft).

én azt olvastam, hogy nincs is hajnövesztő hatása.

2013. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

én 2.5 decit szoktam venni 600ért :)

igen jó úgy is, nagyon puha lesz tőle :)

2013. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
A kókuszolaj sokkal jobb a célra, és nincs is ilyen iszonyat büdös szaga mint a ricinusolajnak.
2013. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Én 100 ml-t 420 Ft-ért veszem. Elég ha az hajad hosszára teszed, szép lesz tőle.


Kinek mi a büdös... Szerintem semleges illata van.

2013. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A kókuszolaj 1000x jobb. Nem olyan sűrű, hanem jó híg, a szűz kókuszolajnak nagyon finom kókuszillata van, nem nehéz kimosni (a ricinust ha többször kimosod samponnal többet árt, mint használ). Hajvégápolóként is használhatod kis mennyiségben kimosás nélkül, így van a legjobb hatása. Egyébként már bebizonyították, hogy ez az olaj képes a legmélyebbre hatolni a hajszál belsejébe, így ez ápolja legjobban. Ha csak sima, nem szűz kókuszolajat veszel, az nem drága, 1000 Ft alatt kapsz egy 200-250 ml-es tégellyel. Én a szüzet 2000 Ft körül vettem a 250 ml-t 2 éve, még mindig sok van belőle, így megéri a szüzet venni, mert sokáig elég.
2013. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha a hajvégekre akarod kenni, akkor én is inkább a kókuszolajat ajánlanám, esetleg olíva olaj. Ricinusolajat én is ilyen hajhullásos, hajnövesztős időszakomban szoktam használni, egyébként meg a végére kenek a fent említett olajokból.
2013. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem sűrű, mondjuk én szoktam hozzá önteni sima olajat étkezési is
2013. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!