Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Pattanásos...

Mit csináljak? Pattanásos vagyok és amit eddig használtam semmi sem használt! Mi használ legjobban egy 13-14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Az arcom, a homlokom és a vállam olyan, bár a vállam lehet, hogy nap allergia miatt, mert egyből a balatoni nyaralás után jött ki rajtam, de akkor is zavar és el szeretném tüntetni őket. Eddig használtam: NEUTROGENA>Visibly Clear miteszer eltávolító bőrradír, Clean&Clear>mélytisztító arclemosó, és most használok Clean&Clear tonikot(a lilát). A barátnőmnek hatott, de én már egy ideje rendszeresen használom és még semmi változás,pedig rá van írva, hogy az első nap után látszik a javulás. Hagyjam abba tonikozást és próbáljak mást? Ti mit gondoltok?
2009. aug. 26. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz az felír valamilyen kenőcsöt vagy valamit. Hidd el az segíteni fog. Nekem gyönyörű lett utána a bőröm.
2009. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a kozmetikus vált be. Ha nagyon problémás akkor havonta-kéthavonta el kell menni, de csak első pár hónapban. Nekem már csak félévente kell járnom. Hidd el, egy jó kozmetikus a legjobb. Hosszútávon kifizetődőbb mint a sok kencét megvenni. Emellett érdemes esténként átmosni az arcunkat egy egyszerű tonikkal. Szerintem amit te használsz az tökéletes. De kérd ki nyugodtan egy kozmetikus véleményét, biztos segítőkész lesz.
2009. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd kipróbálom a bőrgyógyászt is meg a kozmetikust is. Hátha v.melyik segít!
2009. aug. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!