Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat szeretnék....

-unique- kérdése:

Raszta hajat szeretnék. Milyen arcformához illik leginkább?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ha megcsináltatnám, milyen lenne a végeredmény... nem tudom, hogy a raszta haj minden arcformához illik-e, vagy jobban illik talán a kerekhez/hosszúkáshoz/szögleteshez? Egyáltalán nektek tetszik, ha egy lánynak raszta haja van? A vékonyabb, vagy a vastagabb előnyösebb lányoknál?(természetesen a szép, ápolt rasztára gondolok, ami rendesen van elkészítve, nem egy elsietett valami...) 16/L
2013. jan. 4. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Bob Marleys fejhez.

De tuti beakarod rasztáztatni lány létedre? Oda lesz a szép hajad! Vagy ilyen free stílusod van?

2013. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt: nem, sajnos nekem nem tetszik, mert számomra furi lenne összeölelkezni, bújni egy rasztáshajú lánnyal. :S
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, be szeretném... :D Mindig is tetszett, és a stílusomhoz is illene. De sajnos nekem nincsen Bob Marleys fejem. Elég furán néznék ki, azt hiszem. :D
2013. jan. 5. 00:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén szólva, ebbe az ölelkezős-dologba én nem nagyon gondoltam még bele. De úgy gondolom, hogy ha egy srác engem megölel, vagy hozzám bújik, akkor az azért van, mert szeret engem. A raszta hajammal együtt. :D
2013. jan. 5. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen? Milyen a stílusod?

Az arcod nem Bobos? :D


De nem büdi, vagy viszketős a rasztahaj? Csak ezért mondtam ezt az odabújóst, mert egy büdike lányhoz nem bújnék oda, ölelném meg, akármilyen gyönyörű is. :D

2013. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A reggae-t mindig is szerettem. Aztán volt egy időszakom, (olyan 2 év) mikor eléggé "sötét" voltam. Punk, rock, metál. Aztán kezdtem visszatérni az alterra. Most legfőképp csak altert, és reggae-t hallgatok.


A raszta haj nem büdös, ha ápolják. Az mondjuk tényleg undorító szerintem is, ha valaki nem mossa, és nem foglalkozik vele. De amúgy nem büdös. Csak kicsit szúr állítólag. :D

2013. jan. 5. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem büdös, ha ápolt :)


Viszont azt tudom, hogy miután megcsinálják, fáj és viszket a fejbőröd olyan 1-2 napig.

Meg azt is, hogy nagyon drága tud lenni, főleg, ha igényeset szeretnél.


Szerintem főként a stílus határozza meg, hogy neked jól áll-e, ha a hosszú haj nem néz ki rajtad bénán, akkor nagy gond nem lehet.

2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jan. 10. 15:45
 9/9 anonim válasza:

A raszta minden arcformához illik ;) Azok alapján amiket leírtál illik a személyiségedhez. Úgyhogy csak hajrá!!

véknyabb tincsek sztem "csajosabbak" Meg személy szerint nekem tetszik, ha egy csaj raszta, és pl a frufrut meghagyja :) De ahogy neked tetszik. És ha valaki azért nem bújik, hozzád mert úristen rasztaésbüdiésfúj, az ne is bújjon ;)

2013. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!