Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki vágatott már hajat a Bio...

Aki vágatott már hajat a Bio hajszalonban mi volt a véleménye? Melyik szalonukban vágnak a legjobban? Illetve vásárolt már valaki tőlük sampont/balzsamot, mennyibe került, mi a tapasztalata vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket.
2013. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hozzájuk szoktam járni, mert nem kell előre bejelentkezni, így nekem ez a legkényelmesebb. Igazából se nem pozitív, se nem negatív a véleményem. Csak a végéből szoktam vágatni, amit nem igazán lehet elcseszni, fazonra sosem vágatom. Ezért nem tudom, hogy alapból milyenek. Egyébként erős a gyanúm, hogy ott gyakornokok vagy kezdők vannak, mert egyrészről mindig de tényleg mindig más fodrászok vannak benn (2x ugyanazt a személyt még nem láttam ott) és általában nagyon fiatalok is. Oké van egy-kettő idősebb, de az átlag életkor az olyan 22. Tehát ha fazonra vágatnám a hajam, vagy festetném stb, akkor biztos nem hozzájuk mennék, hanem egy tapasztaltabb szalonba.

FIN termékekkel dolgoznak, ami számomra semleges. Egy mosástól még nem lesz ultra gyönyörű hajad, ha otthon hagyományos bolti termékeket használsz. Bár a FIN összetevők is hagynak némi kívánni valót maguk után.

2013. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fazonra vágatod a hajad, akkor ne olyan szalonba menj, ahol 20 percnél többet senki nem tölt el a székben, mert ugye reklám szerint annál többet nem kell várnod, hogy sorra kerülj. Minimálbérrel dolgoztatják az általában frissen végzett fodrászokat. Én egyszer voltam, lépcsőzetes frizut kértem erre levágta úgy a lány, hogy csak a vége volt fokozatos. Rászóltam és megmagyarázta, hogy másképpen nem lehet ezt megcsinálni............................................................. Inkább házhoz hívom a saját fodrászom, 1500.- forintért jön és úgy vág, ahogy jó nekem.
2013. jan. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!