Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legkevesebb hány havonta...

Legkevesebb hány havonta szokás hajat vágatni? Árt valamit a hajnak a túl gyakori vágás?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és az a gondom, hogy iszonyatosan gyorsan nő a hajam. Havonta simán nő 3 centit, és annyira utálom, hogy a tök rövid hajam csak pár hétig néz ki jól, utána meg tök formátlan fazontalan bozont lesz belőle. Legszívesebben havonta vágatnám, egyedül úgy nézne ki valahogy, de nem tudom, hogy árt-e neki vagy valami. Pénz nem akadály, mert a barátnőm szokta vágni.
2013. jan. 5. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a hajadnak. :)
2013. jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van aki kopasz, az szerintem hetente nyírja. a vágástól nem lesz baja.
2013. jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó hajad van, miért nem mész el hajmodellnek? A fodrásztanulók neked fizetnének és versenyekre is járhatnál, ami jó buli is. Amúgy a kérdésre válaszolva, aki divatból kopasz, gondolom hetente borotválja a fejét, szóval a hajvágás biztosan nem árt, akármilyen gyakori.
2013. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágathatod havonta is a hajad, nem lesz baj! : )
2013. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!