Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma megcsináltattam Dauer-be a...

Sam02 kérdése:

Ma megcsináltattam Dauer-be a hajam. Kb ilyen lett (lent) Nagyon sokáig lesz ilyen göndör? Mikorra fog kicsit "megnyúlni" a hullám? Félek h csúfolni fognak az oszttársaim.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizesen fésüld ki és közben szárítsd meg. Akkor is göndör marad valamennyire, de inkább nagyobb "hullámok" lesznek benne. Anyukámnak ugyanilyen a haja és, ha ő kifésüli, akkor van, hogy tök egyenes lesz, amikor megszárad.
2013. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óóóó dehogy fognak csúfolni. Szerintem nagyyon jó ez a göndörség! Egyébként szomszédcsajszinak 8 hét után ment ki belőle az egész. De az nem tudom mikor nyúlnak meg szerintem vagy 2 hét.
2013. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 3-4-5 hónapig, de a hajadtól függ. Lehet több v kevesebb is. Nekem 5 hónapig tartott, mire teljesen kiment, de addigra fele hajamat le kellett vágatni, mert annyira roncsolta. Meg nekem közepes szálú hajam van. Tehát nem az az a vékony, de egyáltalán nem is erős. Amúgy nem fog megnyúlni, csak nem lesz olyan göndör és sajnos 2 hónap múlva szénakazal szerű lesz, ahogy folyamatosan egyenesedik. Egyre egyenesebbek lesznek a hullámok, de közben mégse egyenes és nem is göndör szóval elég gáz lesz a 3. hónapra. Ápolóval kenegettem, azért az rendbe szedte valamennyire, de megsínylődte a hajam. Én sajnos megjártam vele. Többet soha. Az elején még szép meg jó, de aztán roncsolt haj, aminek felét le kell vágatni, szénakazal az egész, ráadásul durva tapintás és hiába kened mindennel az sem segít nagyon. Amúgy.. próbálj meg frizurákat csinálni, akkor nem fog látszani, amikor megy ki belőle a hullám. Én általában kontyokat csináltam. Engem nem csúfoltak. Inkább tanácsokat adtak, hogy miket próbáljak használni rá, ami talán segíthet, házi praktikák és kozmetikai szerek..stb.. :)
2013. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, mint az utolsó válaszoló, többet soha!
2013. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj a dauerolt hajjal, hogy sokan elfelejtik, hogy attól még, hogy meg van csinálva a haja már nem kell vele semmit foglalkozni. Pedig ez nem így van. Elvileg minden mosás után be kellene csavarni, hogy szép göndör maradjon és ne legyen seprűs szénakazal. Persze ez elég fárasztó és senkinek nincs kedve pl. 3naponta csavargatni. A másik megoldás lehet, ha mosás utána a törölközőszáraz hajad előrehajtod és göndörítő habot "masszírozol" a hajadba, és közben felfelé nyomkodod. (remélem érthető) Meg ne felejts el balzsamot és hajvégápoló olajokat használni. Ha picit odafigyelsz a hajadra egészséges és szép marad. :)
2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
többet én sem.. nem épp ilyen "göndörségre" számítottam.:/
2013. jan. 5. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj miatta. Nekem tetszik az ilyen göndör haj. Olyan mintha természetes lenne. :) Először persze biztos furcsa, de megszokod majd.
2013. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a legrosszabb döntésem volt hogy bedaueroltattam a hajam. teljesen tönkre ment és töredezik, mert kivasalom. és már fél éve volt h megcsináltattam és még mindig nem ment ki belőle. már nagyon elegem van..
2013. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!