Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosszőkéből aranyszőkét?

Világosszőkéből aranyszőkét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Növesztem ki a világosszőkét a hajamból,ezért már jó ideje a tövét aranyszőkére festem.De valahogy el akarom érni,hogy aranyszőke legyen az egész,mert hosszú folyamat mire a világos kinő belőle.

A világosat fodrász csinálta, én a tövét meg color intensivo 8.03 festékkel,plusz 6%-os hidrogénnel festem.Egész jó színe van.Egyszer befestettem ugyanezzel a festékkel meg 3%-os hidrogénnel az egészet.Valamennyire befogta,de ledobta a festéket,így ugyanolyan világos.

Amúgy szeretnék más festékre váltani,mert ezt kevés helyen kapni,és már nem ott lakom ahol vettem.

Szerintetek a 7.3-as garnier aranyszőke jó lenne?

Ja és félek ettől a színelőhívótól ami a festék tartozéka...mert a mostani color intensivo csak festék,hozzá kell venni külön a hidrogént.

Szerintetek ha garnier festékhez hozzáadom a 6%-os hidrogént akkor az jó lesz tőfestéshez?

Nem bízok ebben a színelőhívóban...nehogy aranyszőke helyett vörös legyek.:-(



2013. jan. 5. 13:31
 1/2 A kérdező kommentje:

szóval a garnier aranyszőke 7.3-hoz nem kavarnám a dobozában található színelőhívót,hanem helyette a 6%-os hidrogént.


(ja régen megpróbáltam még palette hajfestékkel és a hozzá tartozó színelőhívóval 1 tincsen letesztelni az eredményt,és még csak 1 színárnyalatot se változott a hajam tőle!)(a töve sem!)

2013. jan. 5. 13:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért növesztenéd le a szőkét. Egyszerűen csak fest be az egészet aranyszőkével. De valószínű hogy elsőre nem lesz olyan szép egységes, 3-4 festés után már nagyon szép lesz.

(csak akkor kell lenöveszteni egy színt ha sok árnyalattal világosabbat szeretnél, ha ugyanolyan a sötétsége vagy kicsit világosabbat szeretnél akkor lehet az egészet festeni, ha meg sötétebbet akarsz a jelenleginél akkor pedig egyértelműen csak ugyan úgy az egészet befested és kész!!!)

- egy fodrász -

2013. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!