Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetnék el világosabb...

Hogyan érhetnék el világosabb hajszint?

Figyelt kérdés
Világos barna hajam volt, sötétbarna tartós hajszinezővel van befestve, amitől fekete beütése. Szeretnék kicsit barnasabb színt elérni. Ha mondjuk középbarna festéket veszek és legközelebb azza l festem be, az világosít rajta? Nem szeretném leszivatni....

2013. jan. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajradír... aztán máskor jó árnyalatot válassz, fodrászkellékesnél, ne drogériában dobozkép alapján... mint sokan.

Ha középbarnát veszel az nem világosít, csak rákerül a mostani hajszínedre, ami sötétebb, így lehet még sötétebb lenne csak.

2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már 2 éve van ez a hajszinem és nagyon szeretem, csak most télen elég kifakult a bőröm, ezért ideiglenesen szerettem volna egy kicsit világosabb hajszint amig lehetőségem nem lesz szoli nélkül lebarnulni. de köszönöm a választ:)
2013. jan. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!