Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már nektek az olivaol...

Használt már nektek az olivaolaj (hajvégekre) mint hajápolás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az olivaolaj nagyon jó a töredezett és fénytelen hajra. Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok?

2013. jan. 5. 22:36
 1/5 anonim válasza:
0%
nem ajánlom. én kiprobáltam és a legrosszabb döntésem volt. összezsírosodott a hajam tőle ráadásul a bőröm is zsíros lett tőle.
2013. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált nagyon. Én úgy használom, hogy a legvégére, kb. az utolsó 4-5 cm-re teszek egy keveset, arra teszek fóliát és úgy hagyom 1-1,5 órán keresztül. Utána ugyanazzal a samponnal mosok hajat, mint amivel egyébként is. Nekem nem szokott bennemaradni a hajamban, nem zsírosítja.
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve olívaolajos hajpakolást használok minden hajmosás előtt. Derékig érő hajam van és az egész hosszára teszek belőle. 2-3 órán keresztül szoktam fent hagyni. Rendbe hozta teljes mértékben a száraz hajamat. 3 naponta mosok hajat és addig nagyon puha, fényes. Nem zsírosodik jobban a hajam, meg kell tanulni hajat mosni és akkor nem marad olajos a fejbőr.
2013. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a fejbőrömre nem teszek, csak a haj hosszára. De nagyon szeretem, nekem göndör a hajam és ebből adódóan száraz is, nagyon szép fényes, loknis lesz tőle. Amikor csak tudom, hajmosás előtt felteszem rá 1 órára kb., de minél több ideig, annál jobb.
2013. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinegirl77 válasza:
Nekem is nagyon bevált hajpakolásként, a fejbőrömre meg az egész hajamra teszek, és osztom a véleményt, miszerint meg kell tanulni helyesen hajat mosni, és nem lesz zsíros tőle!!! :D
2013. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!