Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajamba...

Festett sötétbarna hajamba szeretnék egy kis színt vinni! Én a világosbarnára gondoltam, de jól tudom hogy ahhoz először le kell a hajtincseket szívatni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)
2013. jan. 6. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen körülmények között ne szívasd, nekem a sötétbarnába több festés után sikerült belecsempészni a világosat. Hogyha csak csíkokat akarsz, akkor meg szerintem 2-3 hónap alatt meg lehet oldani szívatás nélkül. Mivel én már sötét párti vagyok, így javasolnám még a feketét, szerintem az kicsit különlegesebb már a barna hajban, mint a világos színek, csak ugye kérdés, hogy mennyire sötét a hajad, látszani fog-e benne a sötét festék. :) Én amellett szavazok, hogy valami középszőke festéket vegyél, nekem attól lett világosbarna, és a szívatást hanyagold.
2013. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:) Az a baj, hogy én már bő 1 éve festem sötétbarnára a hajamat és a színe már inkább a feketéhez hasonlít! Szóval ha veszek középszőke színű festéket, akkor érhetek el vele hatást? :)
2013. jan. 6. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem igen, de nekem a 2.-3. festés után volt eredményes. Szerintem próbáld meg, és majd írj, hogy milyen lett.
2013. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben:) még átgondolom, mert volt már az én hajam szőke is. Gyönyörű volt, fodrász festette (horror árért) csak egy idő után nagyon tönkrement a hajam:( a havi festés és a kb minden napi hajvasalás :/ a középhosszú hajamból majd hogy nem vállig érő lett... És borzalmas tapintású volt a hajam, tehettem rá akármit. Utána döntöttem hogy megvállok a szőke hajamtól és újra barna leszek(eredeti hajszínem). A fodrászom megcsinálta nekem és úgy voltam vele hogy tovább ezt majd mi itthon festegetjük:) nem igazán tudtam eldönteni hogy milyen színt is szeretnék... Egyszer sötétbarnát akartam sötét
2013. jan. 8. 23:16
 5/5 A kérdező kommentje:

* máskor pedig világosat...:) végül sötétbarnát vettem, és fekete lettem:)) nos azóta azzal festem a hajam, és már a hátam közepéig ér a hajam!:) dús, de nagyon hullik..

Ami nem hinném hogy a festék miatt van, ugyanis ez egy fél éve tart, amióta volt egy sulyosnak mondható balesetem...:/ bocsi, kicsit hosszúra sikeredett!:)

2013. jan. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!