Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos és miteszeres...

Pattanásos és miteszeres bőrre milyen krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valami ami hatásos,szépen kitisztítja a bőrt etc(száraz bőröm van)
2013. jan. 6. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Fekete szappan!!!


[link]

Ezt nagyon sokan dicsérik, kozmetikus is többnyire mindig ezt ajánlja mindenkinek akinek ilyesmi problémája van. Nézd meg Dm, Rossmann... ilyesmi helyeken, ha nem találsz akkor menj be egy kozmetikushoz hogy kérd meg szépen hogy vegyen neked, mert ő bárhonnan be tudja szerezni... (de ne fizess azért előre senkinek se ! :D )

2013. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, amik nekem bejöttek;

Natúr szappanok (a fekete szappant még nem próbáltam, amit az előző hozzászóló írt, de biztos jó lehet) leginkább a teafaolajos, vagy a kecsketejes jött be, most épp levendulás van.

Többnyire, bőrgyógyász álal írt szereket használok csak. A pattanásokra egy Fucicort nevű krémet, ami igazából nem is erre való, d ez jött be legjobban. Vény nélküliek közül(akár drogériában is megveheted) a Dermofil paszta volt sikeres (kb 1200 forint és 250 ml-es szóval megéri)ezt csak a pattanásra kend, mert eléggé szárít.

Hidratálás céljából pedig gyógyszertári alapkémet Locoiddal keverve használok (nálam nagyon durván száraz).

Szerintem ezek működhetnek. Remélem segített :)

2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!