Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Schauma...

Mi a véleményetek a Schauma Intenzív Olaj (sárga flakonos) és balzsamról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:) Most használtam, szerintem nem rossz, jó illata van, de azért én is várok tapasztalatokat aki már esetleg régebb óta használja!:)
2009. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a sampont használtam... kb. 4 alaklom után meguntam, szerintem rossz a szaga, nem segített semmit a hajamon, sőt rosszabb lett tőle. Kipróbáltam a schaumától a lila flakonos egyenes és fényes sampont és balzsamot azok is olajosak, és imádom :) Nem egyenesít, de a tapintása meg a fénye egyszerűen szuper :)
2009. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is használtam,mert töredezett volt a hajam,de semmit sem használt,bár az is igaz,hogy a töredezettségen csak az olló segít...,de én most a kókuszosat használom,viszont a gyógynövényes is nagyon jó!
2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!