Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bejön ez a frizura...

Nektek bejön ez a frizura szerintetek jó lenne vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem már most elég hosszú hajam van csak szeretném megkérdezni hogy szerintetek még növeszem vagy vágasam le mert nekem bejön a hosszú rocker frizura meg rocker is vagyok csak nem tudom hogy mit gondolnak rólam ha ilyen hajam lesz.Anyám nem nagyon szeretné csak én szeretném nem ellenzi csak szerinte nem áll jól nekem. 13F



2013. jan. 7. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne növeszd,vágasd le:)
2013. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet nemet és kort is.
2013. jan. 7. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Vágasd le légy olyan kedves, a hosszú haj maradjon meg a nőknek:)

21/L

2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nem jó, vágasd le

22L

2013. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha neked tetszik, akkor miért ne?

Viszont ha a hosszú haj mellett döntesz, akkor mindenképp ápold rendszeresen, mert nagyon ronda, ha valakinek zsíros/korpás a haja!

2013. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és 15/ L (előző:))
2013. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, sokkal jobb mint egy rövid haj. De csak ha jól is áll. Ehhez viszont legalább kép kéne hogy meg tudjuk mondani neked jól áll e.
2013. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok 14L.
2013. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Úgy gondolom, egy ilyen hosszúhaj és a rövid fazon vízválasztó, férfias a ez a haj is, de nem való tizenévesnek, sokkal inkább illik 20on 30on éveseknek


Neked a korodtályodból kiindulva rövidebb 4-6cm borzos hajat tudok elképzelni, abból is lehet rockosat kihozni, és ápolni is könnyebb

Nekem fél hosszú hajam volt tépett fazon, mégis utáltam 5év után és most 8cm-s felül, ilyen hátranyalt maffiózós

Sokkal jobb bánni vele

20/F

2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!