Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások! Miért van ez? :' (

Pattanások! Miért van ez? :' (

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Az a problémám, hogy már néhány éve pattanásos az arcom, még soha nem volt olyan, hogy egy darab ne legyen rajta. Nem nyomkodom ki, meg semmi. Meg szoktam mosni szappannal, utána bekenem arcszesszel és hintőporral is. Ma is megcsináltam és most valamennyire sima lett az arcom, de holnapra megint pattanásos leszek, mert mindig így van. Egyébként zsíros szokott lenni az arcom. Próbáltam már külön ilyen pattanásra való tonikot, de semmi. Mitől lehet?
2013. jan. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
pubertás korral jár :P majd elmúlik :)
2013. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, pubertás. plusz étkezésnek is lehet szerepe. ha sok olajos-zsíros kaját eszek, még most is másnapra kijön pár pattanás. de én mindig kinyomom, az kevésbé gusztustalan látvány mint egy sárga gennyes kelés...
2013. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Arcszesz,hintőpor pont nem jó. Inkább az arcod mosd meg vegyszermentes fürdőszerrel,amit patikában lehet kapni.Azután pedig kend be himalájai sószappan levével,amit úgy kell csinálni,hogy a sószappant benedvesíted kicsit vízzel és azzal a sós lével bekened az arcod.Miután megszáradt,finoman letörlöd egy törölközővel és átmosod az arcod hideg vízzel. A himalájai sószappan kb. egy ezres,de évekig elég.Mi sebre is azt használjuk.Nagyon jó szerintem pattanásra is.Remélem,kipróbálod és megoldja a problémádat.Nem kell elfogadni,hogy pubertáskorban térdig ragyásnak kötelező lenni,ha van segítség.Viszont az is számít,miket eszel.
2013. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!