Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden szoli? Ahol fiúk is...

Dubstep91 kérdése:

Szegeden szoli? Ahol fiúk is megfordulnak? :D

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a szoliban akarsz pasizni vagy fiú vagy és azért érdekel, hogy odamenj, ahova fiúk is járnak?:)

Na mindegy..

Én 2 helyet tudok, az egyik a Mozgásmánia stúdió, ott van álló/fekvőszoli, a másik pedig a Berlini körúton, a (régi) Tarján Bisztróval szemben, ott 2 állószoli van:)

2013. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok es azert :D nem hetkoznapi feherboru,es mar unom hogy nap sem fog meg igazan : D
2013. jan. 9. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem..

vagyis annyira mégsem..nem hétköznapi fehérbőrű?

Az szerintem egy fiúnak abszolút nem baj, ha fehér a bőre..legalább nem hisznek semmi más nemzetségűnek, nézd a jó oldalát:D)

De ha nagyon menni akarsz, ez amit írtam a tarján bisztróval szembeni, szerintem nem rossz, van mélybarnító és csokicsöves gép is..de annyira engem sem fogtak meg, mert elég nehezen barnulok én is, igaz csak 8-10 percekre mentem, lehet ha te több percre mész látványosabb lesz.

2013. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kék szemmel nehezen ha néznének más nemzetségűnek : D Nagyon leégetni azért énsem akarom magam,csak legyen egy alapszinem :D Heti 1 2 lenne ami belefér mivel nem szegedi vagyok.It szerbiába meg nincs is nagyon olyan hely.Meg csak 1 et tudok aki jár fiú de az meleg xDDD Nem divatozni akarok sem feka lenni de azért tényleg rámférne,még jót is tenne az a kevés hiszem én :D Félreértések elkerülése végett kérdeztem úgy hogy olyan hely ahol fiúk is megfordulnak.Ne az legyen h csak csajok járnak beállitok és néznének ez most mi meg stb xDDD vagy csak errefelé néznek úgy az ilyesmire :D
2013. jan. 9. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt Szegeden elég gyakorinak mondható már, szóval nem hiszem hogy melegnek néznének ezmiatt..én akárhányszor mentem eddig (bár annyira sűrűn én sem járok) mindig összeakadtam fiúval is:D

Szóval nem gáz:)

2013. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
0.3 as EU csövek vannak ugye? :D gondolok a csokicsövesre
2013. jan. 10. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem már a legtöbb helyen olyan van, ott is:)
2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!