Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan lányoktól kérdezném,...

Olyan lányoktól kérdezném, akik egyszer már megváltak hosszú hajuktól! Sokáig szántad rá magad a váltásra? Milyen hosszú volt és milyen lett, megbántad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Derékig érő hajam volt, és fül alá/vállig érőre vágattam le. Nagyon nehezen szántam rá magam, de ki akartam próbálni. Akkor egy darabig nem bántam meg, de aztán elkezdett hiányozni, meg nem tudtam lófarokba kötni vagy befonni, semmi. Szerettem amúgy azt a rövid hajat, meg jobban is állt mint a hosszú.

Most már a hátam közepéig ér és újra gondolkodom, hogy levágatom, de nem tudom még. Félek, hogy megint megbánná, plusz a barátom sokkot kapna :D

2013. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fenékig érő volt, levágtam rövid fülig érő tépettre. Nem bántam meg, de időnként hiányzott a hosszú haj úgyhogy vettem olcsó csatos póthajat és néha felraktam, de az ritka volt:) 2 éve vágattam le, azóta már újra derékig ér a hajam.
2013. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem hátközépig érő hosszú barna hullámos hajam volt, és levágtam ilyen 40 -50 cm (pontosan nem tudom , de annyi biztos volt , ha nem több) Egy kicsit se sajnáltam , mert kellett a változás. És úgyis visszanő (azt tudni kell hogy nekem nagyon gyorsa nő a hajam havi 5- 6 cm is akár és nem túlzom el , megmértem)

Ez úgy kb fél éve történt , és lehet megint levágatom , egyáltalán nem bántam meg.

2013. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer a hátközépig érő hajamat vágattam le akkorára, hogy alig volt hosszabb az államnál. Amíg nem próbáltam ki, addig nem nyugodtam, de nagyon megbántam utána, és alig vártam, hogy újra megnőjön.
2013. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a hátközépig érő hajamat vágattam le tüsisre, elől pedig van egy kis frufrum. Egyik nap kitaláltam, és másik nap már rövid is volt a hajam, egyáltalán nem bántam meg. Ez kb fél éve volt, azóta is imádom, és sokkal jobban áll, mint a hosszú. :)
2013. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Derékig ért. Rövidre vágattam.Nem akartam egyébként levágatni, csak nagyon hullott (nem oldódott meg a probléma.)

Megbántam (bár az exem, akibe halálosan szerelmes voltam, rövid hajjal ismert meg, és neki nagyon bejött... Sokra nem mentem vele mondjuk, csak megemlítettem...)

Azóta megnőtt, most hátközépig ér.

2013. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyszer egyik napról a másikra vágattam le a derékig érő hajamat teljesen rövidre. Nem bántam meg, mert nagyon jól állt, csak először kicsit furcsa volt, hogy nem lóg. :) Csak azzal a frizurával, amit én szerettem röviden, kicsit több baj volt, mindig elfeküdtem, sűrűn kellett fodrászhoz járni, minden reggel állítgatni stb., úgyhogy egy idő után visszanövesztettem.
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hátközépig ért és nagyon rövidre nyirattam, eleinte tetszett de aztán elkezdett nőni és nem állt sehogyse.


Megint megnőtt a háttam közepéig lenyirattam a fülemig ért kb. na azt nagyon megbántam mert nagyon béna lett :S


most megint a hátam közepéig ér, tetszenek a bubifrizurák, de a barátom nem örülne neki :D

2013. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lapockáim alá ért egy kicsivel, egy barátnőm hasonló frizuraváltására felbátorodva én is levágattam ilyen Victoria Beckham-esre. Pár hónap után már megbántam. Az a gond vele, hogy minden nap ugyanúgy nézel ki, sokkal kevesebb lehetőség van különböző frizurákat csinálni belőle. 2 éve növesztem vissza a hajam, most épphogy eléri a lapockákat. :( Nagyon megbántam...
2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éve,hogy megváltam a hátközépig érő hajamtól és tüsi lettem. Nagyon sokáig játszadoztam a gondolattal,mert féltem,hogy rosszul állna,de a hosszú hajam szabályosan utáltam és folyton csak kontyban volt. Amikor levágták,óriási megkönnyebbülés volt,persze először nagyon szokatlan,de azóta is imádom a rövid hajam,szóval nem bántam meg.
2013. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!