Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szépségápolási cikkeket...

Milyen szépségápolási cikkeket használsz naponta/hetente?

Figyelt kérdés
Mik azok(márka),és meddig elég nektek?
2013. jan. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

-tisztálkodószerek: palmolive tusfürdő, schauma kid sampon&balzsam, baba szappan, garnier nemtudommilyen arcradír, noname arctonik, nivea sminklemosó, elmex fogkrém.:D

-smink: maybelinne (vagy hogy is kell leírni?) mineral alapozó, NYC szempillasmirál, MaxFactor szempillaspirál, missrose szemhéjpúderek, essence tusok, noname szemceruza és szemöldökceruza

gyúgyszertári ajakbalzsam

2013. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

christina aguelira valamelyik parfümje, fa izzadásgátló (rózsaszín kupakos), noname testápoló, nivea kézkrém arckrém.

az, hogy mi meddig elég, változó, tusfürdőket pár hetente veszek talán, alapozó mostanság 2-3hónap, spirál kb 2 hónap, többi tovább.

2013. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naponta (vagy naponta többször): habfürdő (Baba), Clinique 3 lépés arctisztító-tonik-krém, testápoló (Neutrogena), dezodor (Garnier), kézkrém (Neutrogena), ajakápoló (Carmex vagy mentás Labello), parfüm (Chanel vagy Paco Rabanne)

2-3 naponta: sampon (John Frieda vagy Wella), balzsam (Wella), csalános hajszesz (Isana), körömágybőrápoló olaj (CrystalNails)

Hetente: hajpakolás (Kallos), arcradír (Neutrogena)

Sminkelni néha szoktam, ha van kedvem, olyankor BB krémet használok (Lorèal), szempillaspirált (Art Deco), szemhéjpúdert (ebből sokféle van) és púdert (Max Factor).

2-3 hetente géllakkozom magamnak a körmeim CrystalNails termékekkel, néha rálakkozok sima körömlakkal.

2013. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Naponta:

- Palmolive, Nivea vagy Balea tusfürdő

- Neutrogena arclemosó krém, vagy Garnier Fruit Energy gél, vagy L'Oreal arcradír, Isana vagy Oriflame ajakápoló; nem minden nap, de többször egy héten: L'Oreal Triple Active arckrém, Balea sminklemosó kendő, sminkek (legtöbbször Max Factor alapozó és spirál, NYC púder, Oriflame korrektor), Alverde testvaj, Balea kézkrém

Hetente:

- Avon Planet Spa lehúzható maszk


Hajápolók:

- sampon: Babylove vagy Dulgon kids

- balzsam: Wella Pro Series Repair

- egyéb: Pantene Spray, Gliss kur/Balea/Avon szérum, kókuszolaj

(3-4 naponta mosok hajat)


Szinte mindenből több is van és felváltva használom őket, ezért nem igazán tudom, hogy meddig elég egy.

2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvelem az Alverde termékeket, így van balzsam, hajvaj, testvaj, ami Alverde :) Mindegyiket elég sokáig használom.

A Balea sok termékével is hasonlóan elégedett vagyok, hajmaszk és hajbalzsamom van tőle, bár tervezek holnap venni száraz sampont, szintén ettől a márkától. Őket is hasonlóan addig tudom használni, mint bármelyik más hasonló terméket.

Babylove-os babasampon, ez DM-ben kapható. Csak nemrég vettem, szóval nem tudom meddig lesz elég ,de nem kell belőle sok, biztos eltart 2-3 hónapig.

Neutrogena arcradír, de ez mindennapos használatra van. Kb 4-5 havonta kell újat venni. Úgy általában elégedett vagyok a Neutrogenával is, bár csak ezeket az arc tisztítókat próbáltam tőle, mást nem.

Garnier BB krémje zsíros bőrre, ezt is biztos, hogy venni fogom, amíg kapható :) Nyár közepén vettem, azóta is megvan még ugyanaz a tubus és több, mint a feléig van (napi szinten használom!). Garniertől még egy arctisztító tejem van (szintén már jó ideje ugyanaz a tubus), de amúgy nem vagyok nagyon oda a márkáért. Van egy-két jó terméke és ennyi.

2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Naponta: Pink sugar parfüm, garnier arckrém, dm balea arctonik, nivea sminklemosó, avonos testápoló és lábkrém, essence kézkrém

Sminkelni essence szemhéjtust, szemceruzát, korrektort és pirosítót, astor szempillaspirált, miss sporty vagy essence rúzs/szájfényt használok. Ja és labello! :)

A hajamra citromos head&shoulders, syoss 2 perces hajpakolás vagy gliss kur balzsam, és gliss kur hajápoló olaj :)

2013. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Testápolás:

Palmolive mandulatejes tusfürdő (naponta): 1-2 hónap

Balea mézes testvaj (hetente): 5-6 hónap

Fa Sport deostift (naponta): 3-4 hónap

Nivea Double Effect deospray (naponta): 3-4 hónap

Balea borotvahab (hetente): 5-6 hónap

Essence kézkrém (naponta): 1-2 hónap


Hajápolás:

Balea More Blond Sampon (hetente 2x): 1-2 hónap

Balea Blond hajbalzsam (hetente 2x): 6-7 hónap

Balea Oil Repair hajbalzsam (hetente 2x): 6-7 hónap

L´oreal Hot Straight hővédő (hetente 2x): 1-1,5 év


Arcápolás:

Balea Vitaminos arclemosó (naponta): 4-5 hónap

Garnier Essentials Kímélő tonik (naponta): 5-6 hónap

Balea kétfázisú sminklemosó (naponta): 6 hónap

Essence My Skin Arckrém (naponta 2x): 3-4 hónap

Forever Living Products Propoliszos krém (naponta): 1-1,5 év


Smink:

Essence My Skin Színezett hidratálókrém (naponta): 6-7 hónap

Essence Stay All Day korrektor (naponta): 5 hónap

Miss Sporty So Clear korrektor (naponta): 1 év

CadeaVera 2in1 púder (naponta): 6-8 hónap

Astor Big & Beautiful szempillaspirál (naponta): 6 hónap

Labello Camomille & Calendula ajakápoló (naponta): 6 hónap


19/L

2013. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!