Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére melírozott hajat...

Szőkére melírozott hajat milyen festékkel lehet szép barnára festeni?

Figyelt kérdés

Drogériás? Fodrászkellékes? Hol vásároljam? Ugyanis fodrászom úúgy levágta a barna alapon szőkére melírozott hajamat, hogy most katasztrófa ahogy kinéz.. azok a lépcsőzetes vágások .. annyira bénán néz ki így hogy a melír is benne van, mintha leszarták volna a fejem. :D Egyenesítve néz ki a legbénábban a szín miatt, göndörítéshez túl rövidnek találom.. úgy simán meg nem hagyom mert sehogy sem áll.. összekötve nem szeretném hordani 1 évig mire megnő...

Na és akkor még a fodrász mondja, hogy ne kínozzam a hajam hajformázókkal.. de ha egyszer olyan frizurát vág amit be kell lőni.. mert anélkül olyan mintha a wcből húztam volna ki a hajam.. Oh my God..

Tehát elhatároztam, hogy világosabb barnára visszafestem az egészet. De hogy a fodrászhoz nem megyek vissza az tuti. :D Idáig ahány fodrásznál voltam, hiába mondtam el neki hogy milyet szeretnék .. vagy ne vágjon annyit le belőle.. nem nagyon érdekelte. Vágta ahogy vitte az olló. :DD Ezért szinte 1 maximum 2 alkalomnál többet nem megyek egy fodrászhoz. Egyszer csak megtalálom majd a megfelelőt :DD


2013. jan. 10. 03:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász kellékesbe olcsóbbak a festékek mint a drogériába de szerintem mindegy hol veszed a lényeg az, hogy jobb minőségűt vegyél és hogy sötétbarnát mert ha a szőkére világosbarnát festesz bezöldülhet a hajad, ezt a fodrászom mondta mert most festettem át pár hete a világos szőke hajamat barnára. Először tényleg sötét volt de minden hajmosásnál rendesen kopott két hét múlva világosbarna lett és azóta tartja a színét. (:
2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz! :)
2013. jan. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!