Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a vörös...

Hogy tüntessem el a vörös színt a hajamból? Vagy, hogy tartsam meg azt a színt amit szeretnék (az a probléma, hogy a festék nagyon hamar kikopik belőle, és teljesen más a szín)

Figyelt kérdés

Több kérdésem is van, ugyanis elegem van már a hajamból, sehogy sem áll, és sehogy sem néz ki....


Eredetileg mindig a padlizsán színt szeretném elérni, annyira tetszik , hogy sötét de mégsem fekete.... és a lila színt is szeretem! Szóval ez lenne a tökéletes hajszín, de mindig csak addig tart míg frissen van festve. Egyszer kétszer megmosom aztán már vörös meg piros! Mit csináljak vele? Mindenféle festéket próbáltam már szinte és minddel ez volt a helyzet.


Aztán most úgy döntöttem ha ti sem tudtok nekem segíteni, akkor szeretnék valami más szín, de nem tudom milyet. Barnászöld szemem van és világos bőröm eredetileg barna a hajam, mit ajánlanátok?


A következő kérdés.... próbáltam már eltüntetni a hajamból ezt vörös színt, de nem tudtam. És ha most sem tudom eltüntetni elég nehéz lesz más színt "alkotnom". Nincs valami tipp hogy szedhetem ki belőle? Olcsón?!


Köszönöm mindenkinek :)


2013. jan. 11. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordulj egy hozzáértő fodrászhoz, ne magadnak próbálkozz, akkor úgysem lesz olyan mint amit szeretnél.. egyszer rááldozod a pénzt aztán lehet többször nem is kell mert megmutatja mit hogy kell.
2013. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!