Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A nemi szervemet borotváltam és másnap pattanásra emlékeztető foltok jelentek meg rajta.Nem tudom hogy mi é hogy hogy tüntessem el.Tudtok segíteni?

2013. jan. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ez olykor nálam is előfordul, lehet nem habosítod (borotvahabbal, szappannal) be eléggé az adott területet. így a borotva nem siklik könnyen és ezért kipattog a bőröd. Vagy lehet életlen a borotva, minden 2. borotválás után használj új borotvát, esetleg válts másik márkájúra
2013. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált praktika (minden borotvált felületre): Borotválás után mikor már megtörölköztél, kend be a felületet kevés teafaolajjal. Nem fog utána olyan csúnyán kipattogni.
2013. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy is csinálhatod, hogy a markodban elkevered kevés testápólóvalk és úgy kened be.
2013. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de mégis mi ezeknek a neve?
2013. jan. 13. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!