Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a tág pórusok...

Mit lehet tenni a tág pórusok ellen?

Figyelt kérdés
még mindig olyan mintha miteszeres lennék,pedig tegnap voltam kozmetikusnak

2013. jan. 13. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lesminkelni :(

Én is ezzel a problémával küzdök, pedig rég nem vagyok már tini, de ez sajnos így maradt. Sokminden kipróbáltam már rá, van, ami tényleg csökkent is rajta valamennyit, de ha tényleg olyan tág, akkor láthatatlanra összehúzni nem lehet. Marad az, hogy eltakarod...

2013. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha voltál kozmetikusnál, miért nem tőle kértél tanácsot? Egyébként házilag kb. sehogy nem tudod eltüntetni, a pórus összehúzó termékek közvetlenül a "nyomkodás" után használatosak.

Kozmetikus mikrodermabráziót (bőrcsiszolás), vagy valamilyen savas hámlasztást fog ajánlani kúraszerűen.

2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!