Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csunya természetes hajszinem...

Csunya természetes hajszinem van, mit tegyek? Lent kép is?!

Figyelt kérdés
Kb ilyen a hajam [link] nagyon nem megy az én arcomhoz,17 évesvagyok,és megakarok töle szabadulni(a szintöl) de festeni nem szeretném+ anyukám se engedi,vasnank olyan (por,spray,krém) vagy bármiylen házi praktika amitöl a hajam sötétebb,vagy világosabb lesz? m1,csak ne maradjon ez a szin,mert borzalmas..:(((
2013. jan. 13. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ami nem roncsolja
2013. jan. 13. 16:37
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a néni borzalmasan néz ki :$ adhatna magára :D amúgy maga a hajszín nem csúnya, nekem rondább az eredetim... de ha annyira meg akarsz tőle szabadulni, akkor esetleg hajszínezővel festegesd, az nem károsítja a hajad, ha jól tudom.
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy henna. Az sem olyan káros, mint a festék.
2013. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alexandra0908 ***** válasza:
2013. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépejn köszönöm a gyors válaszokat nektek.:) a linket meglesem! köszönöm!!!
2013. jan. 13. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szép ez a szín,de te tudod. :)

Ajánlom a hennát! Az vörösre fest,viszont ha az nem tetszik indigoval keverve elérheted vele a barna hajszín különböző árnyalatait,valamint teljesen fekete hajat is. Az indigo ad barna/fekete színt a hajnak,arányoktól függ. Csak indigoval nem tudsz festeni,mert szüksége van a hennával körülölelt hajszálakra,magában nem fogja be a hajat. Én is nemrég festettem be,2 festésen vagyok túl,és még egyre maradt. 100g-os tasak a henna és az indigo is. 1200-ért vettem indigot,mellé járt ajándékba a henna,szóval elég olcsó.

Viszont:

Nem kopik,csak lenöveszteni tudod.

Utána nem használhatsz kb 3-4 hónapig kémiai festéket,mert eltörhet az egész hajad.


Ne tévesszenek meg az olyan henna termékek,amikből többféle szín kapható(szőke stb),azok ugyan olyan roncsoló hatásúak mint bármely kémiai festék,ráadásul hamar ki is kopnak a hajból!


Az igazi henna(és indigo) 100% gyógynövény(100% tiszta por),ami ápolja,fényessé teszi a hajat,valakinél még gyorsabb növekedés is észlelhető. Dúsabb hatást kelt,feltölti a hajszálakat. A napfényben gyönyörű(!) vöröses árnyalata van a hajnak. Szerencsés kerülni a szilikonos balzsamokat,samponokat,hajlakkot. Az okát nem tudom,de ezt mondják. A szilikonos sampon+balzsam meg alig drágább a ,,normál" samponnál,a hajadnak is jót tesz,csak jobban oda kell figyelni a haj ápolására,mivel a szilikon már nem védi a hajat,azonban így sokkal jobban magába szívják a hajszálak a pakolásokat,sokkal egészségesebbé válik egy (kis) idő után.


Kép az én hajam átalakulásáról(én sajátos módon kevertem ki a ,,festéket"):

[link]


Az első kép a festés előtt kb 1-2 hónappal készült.

A mellette lévő a 2. festés eredménye(elsőre nem volt olyan szép,mivel a szőkésbarna hajat elsőre nem igazán fogja be,és túl világos benne a vörös árnyalat,ez a veszély a te hajszínednél nem áll fent).

A 3. kép csak simán közelről készült.A vaku miatt világosabbnak tűnik mint amilyen élőben,de látszik milyen egészségessé varázsolja a hajat.

2013. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!