Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan sampon, vagy szappan...

Van olyan sampon, vagy szappan, amitől nem zsírosodik a hajatok?

Figyelt kérdés
Nekem minden második nap hajat kell mosnom, mert nagyon gyorsan zsírosodik. A második nap este már olyan , mintha egy zsíros bödönben hemperegtem volna. Mit ajánlotok? 15/L

2013. jan. 13. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is pont ez szokott lenni, de találtam egy sampont:

Head & shoulders citrus fresh (meg rá van írva, hogy zsíros hajra :D ).

2013. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hosszú évekig kísérleteztem mindenféle samponnal, az egyik legjobb, amit találtam, a dm-ben az Alverde. Kb három hónapja kaptam ajándékba Logona csalán sampont, azóta erre esküszöm. Hátránya, hogy drága, mert biokozmetikum, de ha megteheted, érdemes kipróbálni. (Az Alverde kb 500 ft, nem emlékszem pontosan.) :)

24/L

2013. jan. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia. nekem is ugyanez van a hajammal. az én kedvenceim a schauma cotton fresh (világoskék női) és a nivea citromsárga felirattal (citromfüves) nekem ezek használtak :)

még 1-2 jótanács: ne fogdozd, ne fésüld túl sokat a hajad, ha teheted ne hordj sapkát (de azért ne fázz meg!), kb 2 hetente moss egy másikfajta samponnal is hajat. :) 17/L

2013. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért a sapka nem hordásával jobb óvatosnak lenni, mert ha megfázik a fejbőr, nagyobb probléma is lesz a zsírosodásnál, mert hullani fog a haj. :s
2013. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemrég hallottam egy himalaya herbals nevű termékről

tapasztalatom még nincs, de gondolkodom rajta, hogy kipróbálom

2013. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!