Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta itt valaki valamelyik...

Próbálta itt valaki valamelyik AVON-os sampont? Milyen?

Figyelt kérdés
melyik típust, milyen hajra (szín, vékony/vastagszálú, hosszú/rövid, festett/eredeti, vasalod-e), mit használsz mellé, mennyire vagy vele megelégedve (ha próbáltad, mi vált be helyette)
2013. jan. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A zöld címkéset és az argánosat próbáltam. A hajam természetes színű fekete, vastagszálú, extrahosszú, és nem vasalom/göndörítem/szárítom. Sokáig nem teszteltem őket, 1 alkalommal használtam. Az illaton kívül semmi pozitívat nem tudok róluk mondani. Annyira tömények, hogy lemarnak a hajról mindent, kiszárítják és "nyikorgóan tiszta" lesz tőlük, ami kifejezetten káros a hajra nézve. Odaadtam mindegyiket a húgomnak, ő is kipróbálta, nem vált be, úgyhogy az egyik másfél éve, a másik pár hónapja áll a polcon, majd felmosáshoz meg takarításhoz elhasználom. Igazából rövid hajra szinte mindegy mit használ az ember, de az enyém nagyon hosszú, így valamilyen sampon ha nem épp a legjobb, akkor már rögtön az első alkalommal kiderül, mert már az öblítéskor érzem a hajamon, hogy milyen tapintású lett tőle. Abból meg tudom, hogy szárazon milyen lesz.

Az Avon hajvégápolók viszont nagyon jók, a zöld és az argános is, azokat csak ajánlani tudom.

Amik nekem beváltak samponok: Babylove, Nivea Diamond Gloss, Dulgon kids, Balea málnás (limitált volt, nyáron lehetett venni). Ezek teljesen jól tisztítanak, de nem adják azt a nyikorgó érzetet és nem szárítják úgy ki a hajam. Persze van, aki azt szereti, ha nyikorgóan tiszta a haja, de nekem a hajam egészsége a legfőbb szempont.

2013. jan. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zöld flakonos jött be nagyon.Kiválóan tisztít.
2013. jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én festett hajra valót használtam (festett fekete vagyok).

Nem vagyok vele megelégedve az illatán kívül. Nem habzik, nekem nagyon szárította a hajam sőt még korpás is lett:(

Én egy flakonnal használtam el, de köszönöm többet nem kérek.

Nekem ami festett hajra bevált samponok közül az a Nivea, illetve az Elseve viv color. Na azok tényleg nagyon jók!

Viszont az avon hajvégápolók valamiért tényleg nagyon jók.

2013. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zöld és a narancssárga színű jött be a legjobban. De ez az új argán olajos is elég jó.
2013. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nevére nem emlékszem, rózsaszín flakonost kaptam ajándékba, dúsító, fényesítő hatású.


Fénytelen, vékony, formátlan, szálkás, szállós lett tőle a hajam, ami normális állapotában szép dús, enyhén göndör.


Viszont az illata finom volt - kár, hogy a parfüm pont az egyik káros összetevő.

2013. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, iszonyú rossz tapasztalataim vannak ezekkel a samponokkal kapcsolatban. Azok a "naturals"termékek szörnyűek, mintha nem is mostam volna meg a hajam, olyan volt szárítás után. Most a 2 in 1 szürke flakonosat használom, de már nagyon várom, hogy kifogyjon. Szettben vettem egyéb dolgokkal, de csalódtam (csak az illata jó).
2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, mindenki kapott zöldet :)


#1 én is nivea diamond gloss-t használok, nem tökéletes, de megfelel. ezekszerint hasonló a hajunk, lehet kipróbálok párat a "tiédek" közül


a hajvégápolókat én is használom, már a 3. flakon argánolajast veszem, eddig a zöldet használtam, de ez jobban bevált

2013. jan. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!