Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny, vízhiányos bőr...

Érzékeny, vízhiányos bőr nagyon korán ráncosodik gondos a bőrtípusnak megfelelő ápolással is?

Figyelt kérdés
Kb. hány éves kortól ráncosodik ez a bőrtípus?
2013. jan. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Genetika.


Érzékeny, vízhiányos bőröm van.

Igyekszem megfelelően ápolni, több-kevesebb sikerrel.

A (korombeli) barátnőim közül nekem van a legkevésbé ráncos bőröm.


28N

2013. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg genetika, csak kár, hogy nem jobbat örököltem, annál is inkább, mert a szüleim bőre nem ilyen :( Még az én bőröm sem ráncos, de ennél a bőrtípusnál nem tudom, hogy "hirtelen" kezd el ráncosodni?, mert akkor a megelőzés nagyon-nagyon fontos, nem szeretnék 40-50 évesen aszott gyümölcsre hasonlítani.Sok oldalt olvastam erről a bőrtípusról, viszont azt sehol, hogy esetleg gondos ápolással szépen kordában lehet tartani, és a ráncokat is el lehet kerülni, vagy legalábbis nem szaporítani.Te milyen krémet használsz?, meg mit teszel, hogy javíts az állapotán? Használsz ránctalanítót?, mert én még nem merek, mert félek, hogy nagyon "ellustúl" a bőröm.
2013. jan. 14. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,ha a megfelelő kozmetikumokat használsz.Fogyassz sok folyadékot,vitaminokat.Főleg A-és E vitamint.
2013. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vitamin tanácsot :) Egyébként a vízhiányos bőr visszafordítható állapot?, vagy csak gélkrémekkel meg egyéb szérumokkal lehet egyben tartani? Erről a bőrtípusról írnak a legrosszabakat pl. hogy az öregedés jele meg stb., de még nem vagyok öreg.... :( Várom még a jó tanácsokat!
2013. jan. 15. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj ápolni,mert a kis ráncok egyből megjelennek.
2013. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!