Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet göndör vagy...

Hogyan lehet göndör vagy hullámos hajat csinálni, hajsütővas meg fonás nélkül?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nekem hosszú full egyenes hajam van, és szeretném ha kicsit hullámosabb vagy göndör legyen. Unom már hogy mindig egyenes, néha meg szoktam csinálni hajsütővassal de nagyon ritkán mert nem szeretném a hajamat roncsolni. Aki tud valami jó kis módszert annak nagyon örülnék! :)
2013. jan. 15. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben csináltam azt, hogy estére a fejtetőmre gyűrtem a hajam. Ezt úgy kell elképzelni hogy hajmosás után, a vizes hajamat bekentem hajhabbal és össze vissza felhalmoztam egy kontyba a hajam. Legegyszerűbb ha lófarokba fogod a hajad és utána megfogod a hajzuhatagot és minél kisebb kontyot próbálsz belőle csinálni. Nekem két gumi elég volt hogy megtartsa a hajam. Igazából nem tudom elmondani jobban a "hajgyűrés" menetét... rá kell érezni! :)

Reggel kiszedem a gumikat és hullámos, kócos hatást kelt, ami tök jó, mert nem szögegyenes.

2013. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hercegnöcske1993 ***** válasza:
vannak habok amik olyanok mint a hajlakok,drogériákba van vagy nézd meg a neten,londa color márkájút is láttam
2013. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajcsavarókkal is megoldható.
2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vizes haj, hajhab, diffúzorral beszárítani :)
2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En nem nagyon szoktam hajgöndöritöket hasznalni,de van egy hajbavalo,amirefelkel tekerni a hajat es szep konty lesz.Amig hosszuhajam volt addig gyakran tekertem fel a hajam estere es reggel szep göndör lett a hajam. Itt a link a hajkontyolorol. [link]
2013. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

itt nézd meg:Hullámos haj - Természetes hullámok készítése

[link]

2013. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!