Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek milyen hosszú a...

Lányok nektek milyen hosszú a hajatok?

Figyelt kérdés
Mióta növesztitek? Nekem most a lapockámig ér de már nagyon várom, hogy megnőjön..szeretnék szép hosszú hajat:)Általában hogy hordjátok? Kort is légyszíves :)
2013. jan. 15. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fenék alá érő hullámos hajam van :) kb 3 éve növesztem, akkor ért a mellemig.Én általában kiengedve hordom :)

15/L

2013. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Most hátközép alatt kb. 5 cm-elér. De nagyon gyorsan nõ úgyhogy nyár végére megint fenékig fog érni ha nem lejjebb. :) Én hülye levágattam a szép hosszú hajamat :(

Sokféle képpen szoktam hordani. Összekötve, eltûzve, felfogva, de általában kiengedve. Világosbarna erõsen hullámos hajam van. :)

2013. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem a hátam közepéig ér én is szeretném a derekamig megnöveszteni pár hónapja nem vágatom és subrina-recept hajnövekedés serkentőt használok
2013. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Derékig ér, egyenes, szőke+kék, 2 éve növesztem, akkor még vállig ért csak. Mindig csak kiengedve hordom.

26L

2013. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Fenék fölött kb. 5 centivel. Leengedve, kontyba, lófarokba fogva, de imádom a különböző fonatokat, eltűzéseket is.

18l

2013. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Majdnem hátközépig ér, már kb. két éve növesztem, de lassan nő. Szedek vitaminokat (nem csak a hajam miatt), hajszeszt használok, de én már annak is örülök, hogy ennyire megnőtt. :) Mindig kiengedve hordom.
2013. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hátam közepéig érő, egyenes, világos barna és lépcsőzetesen vágott hajam van, amit hajpánttal,kiengedve vagy hátratűzve szoktam hordani
2013. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kb vállig ér, még egy kicsit szeretném növeszteni, de lehet, hogy így hagyom. Ki szoktam vasalni.


17/L

2013. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mellközépig érő, növesztem :)
2013. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Derékig érő és kiengedve hordom.

20

2013. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!