Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak valami házi praktikák...

Vannak valami házi praktikák a hajfesték eltávolítására?

Figyelt kérdés
több mint 5 hónapja festettem be a hajam és nagyon minimálisan kopott csak meg!
2013. jan. 15. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
citromlé?
2013. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdezem
2013. jan. 15. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyenre festetted és milyen festékkel?

Ha tartóssal, akkor a legkíméletesebb az, ha lenöveszted. Ha tartós színezővel, akkor idővel fakul, meg rásegíthetsz, ha az eredeti színre fested.

Vannak mindenféle hajradír kemikáliák, de azt csak fodrásszal vállald be, de azok eléggé ártalmasak a hajra.

2013. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hajfestéktől azt várja az ember, hogy ne kopjon ki a hajból. Ha meg akarsz tőle szabadulni teljesen, használj színleszedőt, most már drogériában is kapható. Ha csak tompítani akarsz a színen, akkor vegyél korpásodás elleni sampont - ezek köztudottan fakítják a festett hajszínt.
2013. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

[link]


A vegyi hajfesték helyett ajánlom a hennát. Ebben a bioboltban lehet kapni:


[link]

2013. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hennával nem lehet hajfestéket eltávolítani a hajból...
2013. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Természetesen nem lehet hennával eltávolítani a vegyi hajfestéket, de ha elolvastad volna az első linkemet, akkor nem is írtad volna ezt.
2013. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te pedig ha elolvastad volna a kérdést, akkor nem linkeltél volna be a hennáról bármit...
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A kérdést elolvastam és az első linkem arról szól, hogy lehet természetes úton eltávolítani a vegyi hajfestéket. A második link előtt beírtam, hogy a vegyi hajfesték helyett ajánlom a hennát, mivel az természetes növényi por és nem rákkeltő, mint a vegyi hajfestékek. Úgy látszik itt sértésnek veszik, ha az ember segíteni szeretne.
2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elnézést kell kérjek, szégyellem magam, mert tényleg nem olvastam el a linket, viszont most igen, és köszönöm a hasznos információt.
2013. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!