Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért nem lehet már kapni az...

Mért nem lehet már kapni az avonnál Rees Witherspoon parfümjeit? Már nem gyártják vagy mi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az Avon sokszor megszünteti bizonyos parfümjeit. Én nagyon szerettem pl. a városokról elnevezett parfümöket: Róma, Tokió stb. Meg a Reese parfüm is jó volt, sokáig használtam, nem tudom miért csinálják ezt. Sok olyan illat van náluk ami nekem kicsit sem tetszik, mégis évek óta lehet kapni.
2013. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de komolyan megszűnt? ne már :O de hát nem is volt kifutó termékként jelezve az akciósba sem volt benne:( de kár. tényleg nem értem mért kell kivonni a parfümöket.. ha nincs rá annyi vevő gyártsanak kevessebbet! mindn megszűnik ami jó.nem értem mért zavarja az avont ha már régóta van egy parfüm,attól még nem kell kivonni a forgalomból mert újak jönnek. :(
2013. jan. 18. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamire kevés a kereslet akkor nem éri meg gyártani. De parfümök esetében a megszűnésnek az is gyakori oka hogy nagyon gyorsan változnak a tiltólisták egyes összetevőkkel kapcsolatban, lehet hogy egy-egy régebbi parfüm már nem megy át az egészségügyi szűrőn, ezért kivonják a piacról.
2013. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja értem,köszike :) de azért kár :(
2013. jan. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!