Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell elkészíteni olyan...

Hogy kell elkészíteni olyan hajat, mint amilyen Palvin Barbinak van? Szerintetek? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Vagy:

[link]


[link]


Ezeket, hogy lehet elkészteni? :)


2013. jan. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
tokmindegy milyen a hajad ha csunya az arcod, ne akarj mar masra hasonlitani. szanalom
2013. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kata 2000 ***** válasza:
nekem ilyen a hajam, de nem hasonlítok az említett személyre, mert neki más az arca. Nekem sajátosan áll szépen a frizurám. Amúgy vágj/vágass áll alattig érő olyan breton amilyen a képen van (ott nem látszik, hogy van), és szerintem szártsd hátrafelé, hogy amikor megszáradt, olyan hullámot vessen fell. Bár ha egyenes a haja, nem lesz hullámos :D, csak ha befont hajjal alszol. :D remélem segítettem :)
2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kata 2000 ***** válasza:
boccs, breton - frufru
2013. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező a hajat szeretné elkészíteni,nem hasonlítani akar Barbarára.

Szerintem ha egyenes a hajad akkor felkötöd kontyba amin kevés nagyobb szorítás van utána leengeded és hullámos lesz.

Befújhatod hajlakkal utána,vagy magát a kontyot mielőtt leengeded.

De szerintem ez frissen mosott,dús hajjal állhat csak jól.

2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata 2000 ***** válasza:
Utolsó válaszoló, igazad van. :)
2013. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De bolond vagy első:D nem maga Barbira akarok hasonlítani, csak tetszik nagyon a haja. Eddig mindennap vasaltam a hajam, és már nagyon eltöredezett az egész. Ezért eldöntöttem, hogy többet nem vasalom.. Az eredeti hajam amúgy nagyon dús, meg elléggé hullámos, de nagyon hülyén nézek ki,mint egy ősember xD
2013. jan. 20. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!