Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban hullik a hajam a...

Jobban hullik a hajam a ricinusolajtól, mint azelőtt! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem az interneten csodaszernek nevezett ricinusolaj használatát. Szó se róla, gyorsabban nő a hajam és sokkal puhább (bár ez sztem az olivaolaj hatása, amivel keverem az olajat), de jobban hullik, nagyobb csomókat találok hajmosás után, mint valaha. Mi lehet a baj? Lehet, hogy az a baj, hogy zacskót húzok a hajamra, és rá sapkát, és befülled? Vagy azonnal abba kéne hagynom a használatát? Az is baj lehet, hogy kb 5-6 óráig rajtahagyom a sapi alatt?

2013. jan. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Az internet egyik hülyesége ez a ricinusolaj is, mármint tény hogy a hajra jó, de a fejbőrre nem szabadna kenni. Ha neked a hajad gyorsabban nő, az nem az olajtól van, mert annak sose volt ilyen hatása, a hajnövekedés egyedül csak a génektől függ, ez az olaj pedig nem génmódosító szer.

Ha hullik a hajad tőle az normális, mivel fél óránál tovább SEMMIT nem szabad a fejbőrödön hagyni, se olajat, se hajpakolást, mert ezek nem szívódnak be a bőrbe, csak akadályozzák a hajhagymák normális működését, mivel eltömítik a pórusokat.

2013. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm! Inkább sörélesztőt fogok szedni, inkább hiszek akkor az ilyen belső táplálásban, és az olívaolajat hagyom csak akkor meg, egy héten egyszer félórára.
2013. jan. 20. 20:34
 3/4 anonim válasza:
Szerintem keverhetsz hozzá ricinus olajat, de figyelj arra, hogy a hajhossznak a felétől kend fel a haj végek felé haladva, és akkor nem lesz ilyen problémád. Mert végül is a hajnak jó, csak a fejbőrt kell nagyon kikerülni:)
2013. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azert hullik ki mert sokaig rajtahagyod!2-3 orat hagyd rajta max es szebb lesz a hajad mint valaha!azoknak akik azt mondjak h a ricinusolaj nem jo azoknak ne higyjel mert valoszinuleg orvostol hallottak v olvastak!az orvosok azt tanuljak az egyetemen h a test (haj is) magatol no, nem novszti semmi, de ez nem igaz!fel lehet gyorsitani a hajnoves folyamatat!egy evokanal ricinus+egy evokanal olivaolaj+egy tojas sargaja+egy pici citromle meg 1-2 cseppilloolajat is tehetsz bele ha azt akarod h ne legyen olyan furcsa szaga!remelem segithettem :)))
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!