Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes rövid haj vagy...

Természetes rövid haj vagy hosszú pót?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen rövid a sajátom, minthogy olyan hajjal díszelegjek, ami nem is az enyém.
2013. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként egyértelműen inkább azt mondom, legyen egy lánynak rövid haja, minthogy hosszú, póthajat tetessen fel. Pláne, hogy a legtöbb póthajról kilométerekről megmondani, hogy nem a sajátja.
2013. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A póthaj rettentő magas fokú igénytelenségre vall, s minden más is ami hasonlóképpen mű.


24/F

2013. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
természetes rövid :) póthaj természetellenes csúnya is ráadásul még drága is . növeszd meg ha hosszú hajat akarsz,hidd el sokkal jobb c;
2013. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a műhajról látszik, hogy mű, egyenes, furán néz ki, ha a színe olyan is, mint a sajátod, akkor is valahogy nem stimmel. Kivéve, ha fekete egyenes hajad van.

Inkább szedjél hajvitamint, aztán majdcsak megnő a hajad. Mindenképpen a sajátra szavazok. Enyém is most lassan nő, mert vágatok mindig belőle, de inkább legyen gondozott rövid, mint ronda hosszú.

2013. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a rövid.A műhaj sosem tetszett.
2013. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen az a póthaj.. mert a szomszéd csajnak nem lehet megmondani hogy mű nagyon szép és nem látszik ahol fel van rakva de a legtöbb lány akinek pót haja van tényleg gusztustalan m,én is gondolkoztam rajta de már a hátam közepéig ér már csak egy év és pont jó hosszú lesz
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék már hosszú hajat, de én sem szeretem túlzottan a mű dolgokat... köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!