DIY hajszőkítés?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kiszőkítette a haját tavaly nyáron. Állítása szerint magának csinálta, otthon. Elvileg összekotyvasztott valamit. Az hozzávalók közül a tojásra és citromra emlékszem, a többire nem. Miután ezt a keveréket feltette a hajára, kifeküdt a napra kb 2 órára. Ezt az egész műveletet 3x végezte el és szép szőke haja lett a természetes világosbarnából. Ha valaki hallott erről, kérem, ossza meg velem, pontosan miből mennyi kell hozzá és pontosan hogyan is csináljam! Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd jól hazudik, ha elhitted neki. A citrom meg tojás meg ilyen házilag megtalálható természetes dolgok nem csinálnak szőke hajat a barnából. Ezek szőke hajat teszik fényesebbé, másabb árnyalatúvá.

Ha szőkíteni akarod a hajad akkor vegyél szőkítőport vagy festéket fodrászkellékesnél.

2013. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg szódabikarbóna nem volt benne? Oxi (mondjuk 12%os? Méz? Ezeket a hajvilágosítókat ismerem de világosbarnából szőke nem lesz ...
2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Világos/szőkésbarna hajat ki lehet szőkíteni úgy, hogy kamilla teát, fahéjat, szódabikarbónát, citromlevet, mézet, egy kis vizet összekeversz, vidd fel a hajadra és hagyd rajta 1 óráig majd alaposan mosd le. Végül rakj a hajadra balzsamot és szárítsd meg. Nekem 3 alkalom után nagyon világos lett, én elértem az aranyszőkét.
2013. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
AM sikerült?, És meddig maradt meg, mert ha egy idő után kijött vagy visszament az eredeti színe akkor szerintem én is el fogom készíteni :)
2014. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!