Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredetileg barna a hajam, de...

Eredetileg barna a hajam, de szőkét szeretnék, viszont kiszívatni nem akarok. Valami tipp, hogy szőkíthetnék a hajamon?

Figyelt kérdés
Gondoltam szőkítő samponra,csak sehol nem láttam még:/meg valami jó hajfesték, ami a középbarna hajamat is legalább világosbarnára befogná,, Bevált ötletek?!
2013. jan. 21. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha több árnyalatnyit szeretnél világosítani rajta, az nem megy szivatás nélkül. A hajfestékben is van hidrogén peroxid, tehát az is roncsolni fogja.

Kamillateával, citrommal elvileg lehet világosítani a nem festett hajat, én nem próbáltam, de szerintem nagy változást ne várj tőle.

2013. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nagyon sürgős akkor kikéne szívni..egyébként meg várd meg a nyarat..akkor a nap szívja ki :D
2013. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!