Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen színt hogy lehet elérni?...

Ilyen színt hogy lehet elérni? Lehet kapni ehhez hasonló festéket, vagy fodrász?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy tetszik ez az árnyalat, japán lányokról készült fotókon gyakran látom, valahol a szőke a barna és a vörös határán mozog, annyira szép:) De még nem találtam ilyet, mind túl szőke, túl barna vagy túl vörös.

Tippek?


2013. jan. 22. 09:32
 1/2 anonim válasza:
Fontos milyen szín a hajad. Ha ennél sötétebb, akkor mindenképpen érdemes fodrászhoz fordulni, mert még ha esetleg kapsz is ilyen színű hajfestéket, ha magadnak csinálod, nem biztos, hogy tényleg olyan színű lesz. Mondjuk én nem hinném, hogy kapsz, de egy fodrász percek alatt kikeveri neked több színből :)
2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen színt úgy értem el, hogy a sötétbarna hajamat legvilágosabb szőkítős festékkel kentem. Nem lett olyan, hanem pont ilyen világos vörösesbarnásszőke.
2013. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!