Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték allergia! Ha fél...

Hajfesték allergia! Ha fél órája befestettem a hajam s nem történt semmi akkor nem is fog?

Figyelt kérdés

Tegnap délután csináltam egy tesztet semmi nem történt... de úgye nem telt el 48 óra....


Ha eddig nem történt semmi akkor nem is fog?



2013. jan. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
nem. Szerintem azonnal kijött volna. egyébként meg a megbontott festék sem áll el napokig, úgyhogy inkább a hajadra kend, ha nem vagy allergiás típus, minthogy tesztelgetsz. De nem is értem, mi ez a teszt? Karon kell próbálkozni, hogy a bőrödön kivált-e allergiás reakciót a festék. Ha nem, akkor mehet a hajra. De ha már a hajadon van, akkor tökmindegy. Ha csíp, lemosod, ennyi.
2013. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen így van, az allergia 48 óra mulva is kialakulhat.Sőt negatív teszt után is.De nem hiszem,hogy kialakulna,elég jól vannak tesztelve.
2013. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon ritka manapság már az allergia, ha nincs rá hajlamod akkor nem valószínű hogy gond lesz.
2013. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kalukaaa válasza:

ehhez csak annyit h 10 éve festem a hajam és tavaly derült ki h allergiam van a PPD-re...szval kialakulhat bármikor.

Sose csináltam tesztet,de már csak ajánlani tudom!

Ha kipirosodik a bőr akkor ne fesd be azzal a hajad!

2013. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!