Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatom így a bánfi...

Használhatom így a bánfi hajszeszt? Így is fog használni, ugye?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy egészségesebb, dúsabb hajam legyen. A bánfi hajszeszről nagyon sok jót olvastam, így beruháztam rá. Most fogom elkezdeni a kúrát. A hajam hajlamos nagyon kiszáradni, ilyenkor sprőddé válik, olyan seprűs lesz az egész. Ezért minden hajmosáskor használok pakolást, ettől nagyon jó puha és ápolt a hajam, nem szárad ki annyira két hajmosás között.


A bánfi hajszeszt ugye hajmosás után kell a fejbőrbe masszírozni, majd 20-40 perc után kiöblíteni és újra hajat mosni. Hogy egy kis időt spóroljak, úgy gondoltam, hogy hajmosás után bemasszírozom a fejbőrömbe a hajszeszt, a hajhosszra pedig teszek pakolást, mivel a pakolást is általában 30-40 percig hagyom a hajamon. Így két legyet ütnék egy csapásra.


Így használhatom a bánfi hajszeszt? Így is fog használni ugye?



2013. jan. 22. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így használtam, nekem bevált. :)
2013. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :)

Most alapból kb. 1,5 óra a hajmosás hajszárítással együtt, nem akarom, hogy még tovább tartson a bánfi miatt, de pakolást meg muszáj használom, különben nagyon sprőd lenne a hajam. :S

2013. jan. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!