Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körülbelül hány darab anyajegy...

Körülbelül hány darab anyajegyed van (a legkisebbtől a legnagyobbig)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Rajtam nagyon sok. :)

2013. jan. 22. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
a 90db-os válaszoló vagyok. az a bizonyos 3-5 pedig lencse nagyságú, és nem kiálló. nekem semmilyen problémát, törést nem okoz. sem én, sem a környezetem nem törődött vele soha. még soha senki nem tette szóvá, beleértve a férfiakat is. nem csúnya, bármit felvetek velük, nem kell őket takargatnom sem. ez legyen a legnagyobb bajom az életben (ha nem rákosodnak el, természetesen) :-))))
2013. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
felvehetek*
2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

én is így voltam vele mindig, max tini koromban zavart, de az már rég volt :)


csak kár, hogy senki sem mondta nekem, hogy nem árt néha ellenőriztetni.. nálunk még mindig az a felfogás dívik, hogy ha leveszik, elrákosodik, amiről ugye tudjuk, hogy nem így van, hanem hogyha leveszik és elküldik szövettanra, lehet kiderül, hogy rákos, de nem azért mert levették :)

2013. jan. 22. 19:51
 14/17 anonim ***** válasza:
én szoktam ellenőriztetni bőrgyógyásszal, 1-2 évente végignézetem az egészet.
2013. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90-100 körül lehet nekem is
2013. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rajtam most kb 200 :S Ne pontozzatok le légyszi, nem kamu sajnos...Az arcomon hála a jó égnek csak kettő van, a két karomon összesen v 80, mellkas-hasi részen vagy 50, többi a hátamon és a combomon, a lábszáramon nincs szinte, csak kb 5-6. És nem szolizok meg semmi, szüleimen is rengeteg van.
2013. jan. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hú, hát rengeteg, többmint 100 az biztos:

Arc és nyak: olyan 25 db

Karok: min. 50 db

Has: 13 db

Mellkas: 6 db

Hát: kb. 30 db

2013. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!