Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Balea tusfürdő a legjobb?

Melyik Balea tusfürdő a legjobb?

Figyelt kérdés
Láttam megjelentek az új csomagolású balea tusfürdők, van kókuszos, mézes tejes, mangós és bambuszos, én ezekről hallottam. A barátnőm szerint az új kókuszosnak más az illata, roszabb.. mi az igazság? Melyik a legjobb?
2009. aug. 31. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a sima fehér barna tetejű kókuszost használt, az nagyon tetszett. Most van a rózsaszín flakonos kókuszos, de ez csak limitált kiadás, úgyhogy nem sokáig lesz. Szerintem kicsit édes, de azért nekem tetszik, de valóban másabb az illata, mert nem sima kókuszos, hanem raktak bele valami mást is. Én csak ezt használom, a többi illat nekem nem nagyon tetszik.
2009. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a régebbi kókuszost nagyon szerettem, csak az új csomagolásúnak nemtudom milyen az illata.
2009. aug. 31. 17:48
 3/6 A kérdező kommentje:
A Balea young között milyen illatúak vannak amelyek nem limitáltak?
2009. aug. 31. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A bambuszosnak kellemes illata van, nem túl intenzív, kicsit talán "semleges". De nagyon jó.

A fehér kókuszosat is használtam már, nekem bejött.

2009. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a bambusztejes , mangós , mézes tejes nagyon finom. a kókuszosat még nem próbáltam, mert nem szeretem a kókusz illatát.

egyébként Balea Young-ból van:

-eper shake

-golgotagyümölcs

-banán-csoki

legalábbis én ezeket ismerem:)

2009. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-én:D
2009. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!