Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megprobáljam...

Szerintetek megprobáljam magamnak levágni a fufrum? :D

Figyelt kérdés
Szoval nem akarok elmenni fodrászhoz egyrészt nincs rá pénzem, másrészt meg lusta is vagyok rá. Nagyon sok videot néztem a netem h h csinálják csak azért mégis bennem van egy kis félelem :D bár nagyon elrontani azért nem lehet. Szal jo jó hülye vagyok. Belekzedjek vagy ne? Más is csinálja igy?

2013. jan. 23. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

de el lehet rontani , utána meg leeht mérgelődni. Ahhoz hogy jól vágd le kell egy normális olló és nagyon jó kézügyesség. Néha még a fodrász is egy kicsit ferdén vágja. attól is függ hogy milyen frufrut szeretnél, ha telit? akkor az nehezebb! ha oldalfrufrut esetleg megvalósítható.

egyzser megróbáltam telire vágni hát ronda lettem mert olyan seprűsre sikeredett a vége, szoktak véknyítani rajta nem csak anniy hogy lenyisszantod.

De ettől függetlenül hallottam már oylat hogy vki magának vágja illetve amit te is írtál hogy egy csomó videó készült már erről. Egyébként nem drága a frufru vágás! Első alkalommal nem ártana fodrásszal vágatni utána megrpóbálhatod maganak

2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én magamnak vágtam youtube videók alapján, sokkal jobb lett mint amit régebben a fodrász vágott. Mert azok mindig rövidebbre vágják mint kéne. Azóta már az egész hajamat videók alapján magamnak vágom. Sosincs semmi gond.
2013. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem egyenesre akarom hanem tépettre. Eddig a fodrászom vágta csak nekem is az volt a bajom h rövidebb lett mint kellett volna. Végülis ha elszurom max hátra csatolom az is ugyis jol ál :D
2013. jan. 23. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is magamnak vágom és eddig mindig megfelelt az elvárásaimnak :P
2013. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xenia333 válasza:
szerintem ne tedd en is megprobaltam es nem volt valami jo
2013. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
háh :D megcsináltam tetszik mint állat :D annyira nem is vok béna :D
2013. jan. 23. 18:18
 7/9 anonim válasza:
Én 18 éves korom óta saját magam vágom a hajam.. hátul is tükörből.. sokan el sem hiszik, hogy nem fodrász csinálja.. a 10 év alatt már pár ezret megspóroltam.. mondjuk nekem van kézügyességem, de úgy látszik neked is, ha jól sikerült :D
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak a kezdeti félelem miatt tettem fel a kérdést amugy. és biztosan tök ügyes lehetsz ha nem hiszik el h nem fodrász vágja :)
2013. jan. 26. 15:49
 9/9 anonim válasza:
én is magamnak vágom és nekem tetszik, meg másnak is :D
2013. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!