Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok melyik hajfestétek...

Lányok melyik hajfestétek ajánljátok a kettő közül? Jó fekete hajfestéket keresek!

Figyelt kérdés

ez:


[link]


vagy ez:


[link]


2013. jan. 23. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fekeéből szerintem mindegy, ott nem lesz akkora eltérés mint egy vörösnél vagy egy szőkénél
2013. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*feketéből
2013. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lorealt semmiképp nem ajánlanék. Fodrászkellékesben vegyél inkább normális professzionális festéket, jobb és olcsóbb is bármelyik amit ott találsz.
2013. jan. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fekete festékben vannak olyan anyagok, ami allergizálhat, vigyázz vele, de ha szimpatikus egy növényi hajfesték, próbáld ki a Khadi fekete hajfestékét, ez fekete, tisztán növényi és nem mellékesen fényes, ápolt haj az eredmény, nem pedig egy roncsolt haj.
2013. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon nem mindegy melyik feketét veszed meg -.- az egyik hűvösebb (kékesfekete), a másik természetesebb és 'melegebb' árnyalatú. amúgy én a garnier color and shine-t ajánlom :D a loreállal az a baj, hogy hamar kopik.
2013. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. jan. 24. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
palette -től nekem hullott a hajam a loréál hamar kopik én is a garniert ajánlom ha gondolod küldhetek képet milyen szép színe van és ami balzsamot adnak hozzá nagyon jó egyik festéknek sem ér semmit a balzsama csak ennek.
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom hogy térj be egy fodrászkellékesbe, ott megmondod mit akarsz, milyen beütés stb az igényed és megmondják mi lenne a legjobb. Már csak azért is a fodrászkellékest ajánlom mert SOKKAL olcsóbban jössz ki és professzionális terméket kapsz. A kallos kjmn argánolajos festéket pl ajánlom, 500 ft/tubus, mellem alá érő hajamra 2 elég.
2013. jan. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

off: fodrászkellékesbe is garnier és palette van nagy meg kallos.

vagy tudtok más márkát ami csak ott van?

2013. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, egyáltalán nincs igazad. Ahány fodrászkellékesben én voltam garnier meg palette sehol nem figyelt rám a polcokon:DD nem tudom miről beszélsz. Máshogy is adják fodrászkellékesben a festéket, külön kapod hozzá az oxit, külön kell hozzá venni az ecsetet és a kesztyűt.


Csak néhány márkát említsek: Alfaparf, Keratin (így ahogy van, van iylen márkájú hajfesték is hogy 'keratin', ilyennel is festettem már), Imperity, Stella, TIGI, Elgon, Kemon, Bes hi fi, ........ remélem elég lesz.

2013. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!