Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Ilcsi fekete szappan...

Az Ilcsi fekete szappan használatával kb. mikor lesz látható az eredmény?

Figyelt kérdés
Ezt a kozmetikumot ajánlották.
2013. jan. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mire?
2013. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pattanások.problémás bőrre.
2013. jan. 23. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
pár hét.
2013. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kozmetikus ajánlotta? Akkor biztos mondta Neked, hogy önmagában csak egy arclemosótól ne várj csodát. Ha Ilcsi termékhez "ragaszkodsz" akkor az almás citromos habkrémet ajánlom, mert hidratálni kell a zsíros bőrt is! Ezenkívül havonta menj el arckezelésre és ne nyomkodd magad otthon a tükörben! Ha mégis van az Ilcsinek Ichtiolos korrektora azzal fertőtleníteni és elfedni tudod a kinyomott és a még meglévő pattanásokat.
2013. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 hét biztos kell, légy kitartó! Ha elsőre rosszabbnak tűnik ne hagyd abba, hanem használd legalább 3 hétig és mindenképp vegyél mellé hidratáló krémet. Az a legjobb ha az is ilcsis. Én is az almás-citromost, vagy a csipkebogyót ajánlom. :) Ha nagyon olajos a bőröd és nem száraz a felszíne, akkor elég csak egy gél, nem kell krém. Erre a legjobb a Rozi liposzómás gélje az ilcsinek. :)
2013. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

(4-es hozzászóló vagyok)

Igen ahogy az 5-ös is írta használd a fekete szappant is! (és emellé írtam az almás citromos habkrémet)

Ezek szerint a rozi is elég olajos seb. esetén? (5-ös hozzászólótól kérdem)

2013. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, olajos szeboreánál elég a ROZI vagy ha nagy gyulladt pattanások is megjelennek néha, akkor éjszakára a GEPA vagy a KÉNES gél. :)

Az olajosan fénylő bőrnél nincs szükség puhító növényi olajokkal készült krémre, mert így is elég olaj kerül a bőrfelszínre, így eléggé puhán tartja. Ellenben hidratálni meg kell, erre pedig nagyon jók a gélek.

A korpás szeboreánál az a gond, hogy sokan akiknek ilyen a bőrük, nem is tudják, hogy zsíros bőrűek, mert nagyon érdes és száraz a felszín. Itt szükség van egy olyan krémre ami megadja a bőrfelszínnek a puha, kellemesen "zsíros" érzést, ugyanis ennél a bőrnél a szaru vastag és a faggyúmirigyek nem könnyen omló faggyút termelnek, mint az olajos szeboreánál, hanem kemény, koleszterines faggyút, ami ül a mirigyekben és bekeményedik és nehéz tisztítani. Ezért kell olyan krém ami folyósabbá teszi a fagyút és puhítja a szarut, mert így könnyebben ki tud ürülni. :) Ez a különbség a két bőrtípusnál.

2013. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Minden este használom, nekem a 3. alkalom után látható volta változás. Hozzáteszem hormonális pattanások jöttek a hátamra, nagyon megijedtem, mivel kevesebb mint 2 hónap és esküvőnk lesz...hogy fogok majd kinézni.... nekem segített. Pedig eléggé szkeptikus voltam az Ilcsi termékekkel kapcsolatban. :)) Egy próbát sztem megér!! Én jobban döntöttem, hogy nem gyógyszert szedtem rá amit amúgy a bőrgyógyász felírt....
2013. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül ?
2016. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!