Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semmi tartása a hajamnak, mit...

Semmi tartása a hajamnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig pushup shampont veszek meg száritom . Elég hosszú hajam van kb a mellemigér , tudom a súlya le huzza ,de mégis . Tupirozni is szoktam ,de egy óra és semmi nem látszik

2013. jan. 24. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem két praktika vált be. :)

Az egyik, hogy úgy kezdem el szárítani a hajam, hogy lehajtom a fejem és úgy szárítom egy kicsit. Így a levegő átmegy a hajtőn és sokkal szebb lesz a tartása. Aztán fésülve megszárítom a hajam, hogy egyenes legyen és a végén ismét lehajtom a fejem és szárítom úgy pár percig. Nem mondom, hogy nagyon nagy lesz tőle a hajam, de olyan pont jó tartást ad neki. :)


A másik pedig az, hogy nagy átmérőjű hajcsavaróra felcsavarok néhány tincset és hajszárítóval átmelegítem, majd hagyom kihűlni és kiveszem a csavarókat. Mivel nagy az átmérője a csavarónak nem lesz göndör a hajad, de a hajtőt megemeli egy picit. :)

2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van még olyan, hogy volumennövelő por. A Taft, a Syoss és a Got 2 Be is gyártja, drogériában kapható. Youtube-on van róla videó is.
2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!