Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! Mivel jön ki a hajszín...

Fontos! Mivel jön ki a hajszínező a hajból?

Figyelt kérdés
Nem lett egyenletes a szín, szörnyen néz ki, állásinterjúm lesz holnap, mit csináljak? Addigra valami normális színű hajat kell alkotnom. Ötlet hogy mivel koptathatnám ki a színezőt? (Alfaparf Jeans Color)

2013. jan. 24. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sampon, de az két hét.


Milyen színű most és mit értessz "normális színű" alatt?

2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Hát ez igen hasonló, csak az enyém világoslilás, pár helyen sötétebb, van ahol szőke... nem tudom hogy cseszhettem el ennyire. Halvány lilára akartam, de most inkább vissza akarom a szőkét... ha 1 flakon sampont elhasználok rá, milliószor megmosom egymás után az segíthet?

2013. jan. 24. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az csak tönkre fogja tenni a hajadat és a fejbőrödet is. Próbáld ki a mélytisztító sampont (Dm-Balea pár100 Ft), hátha... Nekem az koptatta ki a rendes színezőt a hajamból.
2013. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!