Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvas középszőke hajfesték...

Hamvas középszőke hajfesték 12%os oxival, közép/világos barna hajra. Szabad, érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet a következő: ahogy a kérdésem is mutatja, közép/világos barna (fodrász nyelven legalábbis az: egyértelműen barna a hajam, semmi szinte feketének tűnő sötétség, de én azt a természetes szőkésbarnát szeretném) a hajszínem jelenleg, festett, legalább 3 éve ilyen (illetve előtte sötétebb volt de az minden alkalommal kikopott szerencsére közép/világosra, most meg már direkt iylen vagyok egy éve minimum).

Szeretném, ha a középszőke hajfesték megfogná a hajamat ... de nagyon nem szeretném leszivattatni.

Kipróbáltam a colour b4-t de semmit nem használt, az ég világon semmit nem csinált.

A festékhez eredetileg 9%os oxit vettem hogy majd az világosít, tincspróbát csináltam és sajnos nem igazán világosított ...

Az érdekelne engem, valakitől aki ért hozzá, hogy 12%os oxival értelmes dolog lenne megpróbálnom a középszőkét felvinni? Természetesen itt is csinálnék előtte tincspróbát, illetve a tövére ahol már csak a természetes lenövésem van, nem 12essel vinném fel hanem például 9essel.

Köszönök szépen előre is minden választ, szép napot Mindenkinek!: )



2013. jan. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A festett hajadra nem érdemes semmilyen festéket rátenni, úgysem csinál vele semmit-még az erős oxidálószerrel sem. Festék festéket ugyanis nem világosít. A colour B4-nek használnia kellett volna, még a feketét is kiszedi a hajból. Tényleg nem lett változás? Mert ha igen, akkor mégis meg lehet próbálni a világosabb hajfestéket, de csak akkor, ha kijöttek a mest. pigmentek a hajból.
2013. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál, most néhány órája festettem be végül is a fodrászkellékesben való konzultálás után. Nem sokat ugyan de valamicskét világosított, és tudom hogy még ezt a színt is engedni fogja a hajam úgyhogy végül is örülök, nincs éles eltérés a lenövés és a többi között, persze alul sötétebb sajnos de nagyon diszkréten sötétedik ...

Nem sokat világosított igen, de a colour b4nál többet. Itt elolvashatod, mi történt nálam a colour b4-al, ha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2013. jan. 30. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, köszi a linket, elolvastam, és tanácstalan vagyok. Sajnos én is jártam már úgy más színleszedővel, hogy nagyon szépen kijöttek a pigmentek a hajból, aztán a hajfestéskor visszasötétedett- annak ellenére, hogy mindent az utasítás szerint végeztem...

Szerintem azért látszik a hajadon eredmény, mert valamit mégis mozdított az előző festésen.

2013. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!